Targi Kielce S.A.

Targi Kielce S.A.

ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce
Tel.: 41 365 12 30
Fax: 41 365 13 10
E-mail: plastpol@targikielce.pl
Strona: www.plastpol.com, www.targikielce.pl
Targi PLASTPOL
Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy

Organizator: Targi Kielce S.A.
Adres:
ul. Zakładowa 1
25 – 672 Kielce
tel. +48 41 365 12 30, fax +48 41 365 13 10
Internet: www.plastpol.com , www.targikielce.pl
e-mail: plastpol@targikielce.pl


PLASTPOL – 20 lat doświadczenia i kolejne rekordy

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL skupiają firmy z całego świata - to najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i największe tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej. Na liście wystawców co roku znajduje się ponad 800 firm z 32 krajów z całego świata, m.in. z Niemiec, Tajwanu, Czech, Turcji, Włoch, Japonii, Hiszpanii, Łotwy, Belgii, Indii, Chin, Szwajcarii, Austrii, Francji, Anglii, Luksemburga, Szwecji, Węgier, Egiptu, Tajlandii, Kataru, Słowenii, Izraela, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Korei Południowej, Ukrainy, Rosji, Słowacji, Irlandii, Finlandii czy USA.
W Targach Kielce z najnowszymi technologiami zapoznaje się każdego roku 18 500 tysiąca specjalistów. To tutaj zawierane są umowy na sprzedaż sprzętu wartego w sumie miliony euro. To wszystko potwierdza, że kielecki PLASTPOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdej profesjonalnej firmy działającej w branży przetwórczej niemal na każdym kontynencie. I mimo że w niektórych latach odbywają się także niemieckie targi K oraz Chinaplast zainteresowanie PLASTPOLEM nie zawodzi.
Na wystawie pojawia się liczna grupa firm dystrybucyjnych i tworzywowych, ale także więcej niż w latach poprzednich można zobaczyć producentów zaawansowanych technologicznie maszyn. Na stoiskach prezentowane są maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.
Targom PLASTPOL towarzyszy szereg spotkań branżowych i konferencji oraz konkurs OMNIPLAST.
PLASTPOL już od 20 lat organizowany jest w Targach Kielce. To drugi ośrodek w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wystawców i trzeci pod względem wynajętej powierzchni. Rocznie prezentuje się w Kielcach 6500 firm z 56 krajów Europy, Ameryki i Azji, a ich ofertę ogląda ponad 210 000 specjalistów. W kalendarzu znajduje się również ponad 600 kongresów, konferencji czy seminariów. Do dyspozycji gości Targów Kielce jest nowoczesne Centrum Kongresowe z 19 w pełni wyposażonymi salami, największa z nich pomieści aż 900 osób. Wydarzenia sportowe, eventy i koncerty można tu organizować także w widowiskowo-estradowej hali E, która pomieści aż 4500 osób.

Targi Kielce zapraszają na XXI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, od 23 do 26 maja 2017 roku !

Nazwa Firmy:
Rodzaj firmy
Dostawca surowców
Dostawca maszyn
Przetwórca tworzyw
Rodzaj Tworzywa:
Dostawca maszyn:
Przetwórstwo surowców:
Profil firmy:
Miasto: